Rüya A

Rüyada abdesthane , tuvalet , hela görmek

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 
Rüya A 5.0 out of 5 based on 3 reviews.

Rüyada abdesthane(hela) gören kimsenin fakirlikten kurtulacağına işaretle tabir edilir.

1-Rüyada helaya girip çıktığını görmek o kimsenin zengin olacağına işarettir.

2-Rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimsnin sıkıntıya düşeceği işaretle yorumlanır.

3-Heladan pislik çıkarıp attığını görmek o kimsenin mal mülk satacağına işarettir.

4-Rüyada küçük abdest bozduğunu görmek üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

5-Rüyada abdesthaneye su döküp taşlarını yıkadığını görmek iyiye ve sağlığa yorulur,hastalıktan şifa bulacağına işarettir.

6-Rüyada hele kapısını kilitlediğini görmek rüyayı görenin evinden bir kimsenin ayrılacağına işaretle tabir olunur.

7-Rüyasında abdesthaneyi temizlediğini görmek rüyayı görenin fakirleşeceğine işaret olunur.

8-Rüyada abdesthenin taşıp aktığını ve bazı eşyayı ıslatıp zarar verdiğini görmek sıkıntı ve üzüntüye dişüleceğine işaretle tabir olunur.

9-Rüyada abdesthane yeri kazdığını görmek servete zenginliğe kavuşmaya işarettir.

10-Rüyada abdesthaneye düştüğünü ve oradan çıkamadığını görmek büyük bir servete kavuşacağına işaretle yorumlanır.Bazılarına göre hapishaneye düşmek olarak yorumlanır.

11-Rüyada abdesthaneye süt döktüğünü veye bal işediğini ,süt işediğini gören kimse cinsi sapıklıkla karşılaşacağına işarettir.

12-Abdesthane rüyası zevceyede işarettir.çünkü kişi zevcesiyle yalnız kaldığı gibi helada da yalnız kalır diye tabir edilmiştir.

13-Rüyada abdesthane içindeki pislikleri görmek para ve mal ile tabir edilir.

14-Rüyada abdesthaneyi boşalttığını görmekzenginlikle yorumlanır.Rüyada bir abdesthane görülmesi, önemli bir işin veya sorunun yakında çözüleceğini belirtir.

Abdesthane görmek, define, mal, mülk ve varliga delalet eder. Rüyasinda abdesthane temizledigini gören kimse fakirlesir. Abdest hanede pislikle kirlendigini gören sikintiya düser. Abdesthaneye su dökmek, taslarini yikamak, hasta ise sifa bulacagina; abdest hanenin kapisini kitledigini görmek, evinden bir kimsenin ayrilacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen abdesthane, eve isaret ettigi gibi hazineye de isaret eder Bundan dolayi rüyada abdesthaneyi süpürdügünü gören kimse, fakir olur. Eger abdesthanenin tasip aktigini ve onun bazi esya ve kumaslarini zayi ettigini görse, üzüntü, keder ve sikintiya düser. Ayak yoluna düstügünü ve ordan çikmadigini gören kimse, hapsedilir. Rüyada abdesthaneye süt döktügünü veya süt yahut bal isedigini gören kimse, arka taraftan cinsi münasebette bulunur. Abdest hane zevceye de delalet eder. Çünkü koca abdesthanede yalniz kaldigi gibi hanimiyla da yalniz kalir.Abdesthane evi süpüren hizmetçiye da delalet eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com