Rüya A

Rüyada abraş hastalığı / yakalandığını görmek.

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya A 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada abraş (alaca) hastalığıyla hasta olan hallerden bir belirti görmek iyiye yorulmaz.1-Rüyasında kendi yüzünde abraş hastalığı belirtisi görmek ailesi ile arasında sebepsiz hiç yüzünden bir münakaşa çıkacağına işaretle yorumlanır.2-Rüyasında kendi evinde abraş hastalıgığı görmek evinde bir tatsızlık çıkacağına işarettir.3-Rüyasında dostlarından birinin abraş hastası olduğunu görmek o dostu ve ahbabıyla aralarındaki dostluğun bozulacağına işarettir.Alaca hastalığına yakalanmak Allah tarafından nimet ve mala, insanların hürmet ve ikramına, Sevmediği bir kimse ile zorunlu arkadaşlığa, Cildinde tek bir leke yahut birden fazla lekeler oluştuğunu görmek istenmeyen mala, Sevmediği bir işin meydana gelmessine, Bu hastalıktan kurtulmak iyilik ve hayra delalet eder.

Rüyada abras görmek iyi degildir. Kendi yüzünde bir abraslik belirtisi gören kimsenin esiyle aralarinda mutlaka bir anlasmazlik olur. Baska bir kimsenin abras oldugunu görmek, komsulari ile geçimsizlige delalet eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com