Rüya A

Rüyada acı çekmek - acı çektiğini hissetmek

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 
Rüya A 4.0 out of 5 based on 3 reviews.

Rüyasında bir kimse herhangi bir yerinin acıdığını görse yeni bir işe gireceğine işarettir.

1-Rüyada acıyan bir yerinin iyileşmesi için ilaç aldığını görmek kendinden büyük bir kimseden yardım göreceğine işaret olarak tabir olunur.

2-Rüyada gördüğü acıya yerinde çıban ve buna benzer yara olduğunu görmek kısmete işarettir.Bu yarayı ameliyat ettirdiğini görmek kısa zamanda dünyalığa kavuşacağına işaret olunur.Vücudunda veya başında bir ağrı veya acı bulunduğu şeklinde bir rüya görmek, özel meselelerini başkalarına anlatmaması ve bazı şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine işarettir. Diş ağrısı: Rüyada diş ağrıması yakında sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.Bir yerinizi acıttığınızı görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada çekilen acı büyük bir huzur ve mutluluğa işarettir.

Rüyada her hangi bir yerinin acidigini duymak ve görmek, yeni bir ise girecegine; aciyan yerinin iyilesmesi için bir ilaç aldigini görmek, büyük bir kisiden yardim görecegine isarettir. Aciyan yerinde bir çiban veya ona benzer bir yara varsa kismete, yarayi ameliyat yaptirdigini görmek, kisa zamanda zengin olacagina delalet eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com