Rüya A

Rüyada acıkmak , acıktığını , açlığını hissettiğini görmek

Kullanıcı Oyu:  / 2
En KötüEn İyi 
Rüya A 5.0 out of 5 based on 2 reviews.

Karnı acıkarak yemek yemek tövbeyi tutmaya, sevilen ve hoş bir gıda ile karnı doyurmak iyilik yolunda sebat etmeye, Hoşlanmadığı bir gıda ile karnını doyurmak tövbe ettikten sonra bunu tutmamaya, Karnının aç olduğunu ve yiyecek bir şey bulamadığını görmeek hırsını tatmin edememeye delalet eder. Acıkmak, uzun emel sahibi olmakla da tabir edilir.Rüyada acıktığını görmek rüyayı gören kişinin durumuna göre tabir edilir.

1-Rüyada büyük makam sahibi ve ileri gelenlerin rütbe ve makam sahibi kişilerin rüyalarında acıktıklarını görmek kendisine tabi olan kimselerin zillet içinde perişan olduklarına işarettir.

2-İlim erbabı alim ve bilginlerin rüyalarında acıktıklarını görmesi kendilerinin ilim ve bilgileriyle yaramaz iş ve hareketlerde bulunduklarına işaret olarak yorumlanır.

3-Rüyada acıktığını görmek bazı kişi için muradına ereceğine işarettir.Evli bir kimse için zenginliğe işarettir.

4-Hasta olan bir kimse rüyasında acıktığını görse hastalıktan kurtulacağına işarettir,diye tabir edilir. ve çok yediği halde rüyada doymadığını görmek hastalığının uzayacağına işaret olarak yorumlanır.

5-Bekar bir kimse rüyasında acıktığınıgörse evlilik işini biraz ağırdan alması gerektiği şeklinde yorumlanır.

6-Rüyada acıkmak ve acıktığını görmek bolluklada tabir olunur. Rüyada acıkmak ve doyuncaya kadar yemek hastalıktan kurtulmaya ve bolluğa işarettir. Rüyada açlık çekmek, maddi konularda kazanç sağlayacağını belirtir. Çocuğu, dilenciyi veya bir hayvanı doyurmak ise hayırlı bir iş yaparak, manevi kazanç sağlanacağını belirtir. Büyük makam sahibi ve ileri gelen adamlarin rüyada acikmalari, ona tabi olanlarin zelil ve perisan olmasina isaret eder. Alimlerin rüyada acikmalari, onlann ilimle yaptiklari yaramazligi isaret eder. Rüyada acıktığını görmek ve doyana kadar yemek yemek hastalıktan kurtulmaya, doyulmazsa hastalığın uzayacağına işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com