Rüya A

Rüyada ad , isim , kendi adını duymak , görmek

Kullanıcı Oyu:  / 6
En KötüEn İyi 
Rüya A 3.8 out of 5 based on 6 reviews.

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.

Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.

Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildigini görmek, eger çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is gelecegine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacagina isarettir.

1-Rüyasında adının başka nbir isimle değişmiş olduğunu görmek hayra yorulur.Yani bu rüya yeni bir hayatın işareti olarak tabir edilir.

2-Rüyasında adının kötü bir adla değiştiğini görmek iyiye ve hayra yorulmaz.Bu isimler gibi istenmeyen bir durumla karşılaşacak işaretidir.

3-Rüyasında kendisini iyi bir ad ile çağrıldığını görmekse iyiye yorulur.İyi bir isimle adlandırıldığı görme izzet ve şerefle nail olmaya işaret olarak yorumlanır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com