Rüya A

Rüyada affetmek başkası tarafından affedilmek , affedildiğini görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya A 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada hata ve kusur işleyen birini affettiğini görmek rüya sahibinin Allahın affını hak edeceği bir sevab işleyeceğine işaretle yorumlanır.

1-Rüyasında kendi yaptığı bir hata ve kusurdan dolayı başkası tarafından affedildiğini görmek rüyayı gören ve affedilen kimsenin ömrünün uzayacağına işaretle yorumlanır.Aynı zamanda şöhret sahibi olurve korunur diye de tabir edilir.

2-Rüyasında kendi kusurlarının Allah tarafından affedildiğini veye peygamberin affettiğini görmek rüyayı gören kimsenin tevbe edeceğine ve hidayete kavuşacağına ve akıbetinin çok güzel olacağına işaret olarak yorumlanır.

3-Günahkar birinin rüyada Allah Teala tarafından affedildiğini görmesi tövbe ederek günahlarının affedilmesine veya kefaret vermesine, Bir kimsenin kendi kusurunu affettiğini görmek yüksek mertebeye ve uzun ömre; Gerek affedilmek gerekse affetmek mağfiretee, hidayet bulup güzel ameller işlemeye delalet eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com