Rüya A

Rüyada afyon almak, satmak , içmek , içtiğini görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya A 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada afyon alıp satmak ve içmekle ilgili görülen rüya hayra yorulmaz.Çünkü sağlığa zararlı bir maddenin rüyada görülmesi bile hayra yorulmaz.

1-Rüyasında afyon kullandığını görmek rüyayı gören kimsenin yaşamında maddi manevi bakımdan ömrünü büyük zararlarla heba edeceğine işaretle yorumlanır.,

2-Rüyasında afyon sattığını görmek kendi sıhhatinin telafisi zor bir bozulmaya gireceğine işaretle tabir olunur.Bu uyarıcı rüyaların verdiği işaretleri önemsemeli ve kendisini kontrol altına almalıdır.

Haşhaş bitkisinin afyonu zihni tembelliğe, gaflete ve keyif ehli olmaya delalet eder.

Rüyada afyon görmek iyi degildir. Kendisinin afyon içerek sizdigini görenin eceli yakindir. Afyon yapmak için bitkisini topladigini gören beklemedigi bir kimseden kötülük görür. Bir tarlada afyon dali topladigini görmek, üzüntüye ve hastaliga; afyon dallarini kaynatip inbikten geçirdigini görmek, bir takim kötü insanlarla tanisacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada afyon kullanmak, rüya sahibinin ömrünü büyük bir unutkanlik içinde geçirerek bu yüzden çok seyler kaybedecegine isarettir. Rüyada afyon satmak ise, rüya sahibinin sihhatinin bozulacagina isaret eder. Afyonu rüyada içmek, satmak ve almak iyi sekilde tabir edilmez. Çünkü uyusturucu sagliga zararli bir maddedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com