Rüya B

Rüyada balıkçı görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyasında balıkçı gören kimsenin ev halkını ve iş hayatındaki kimselere çok çok kötü davrandığını ve onları üzdüğünü ve bu hareketiyle işlerinin bozulup borçlanmasını anlatan bir rüya olarak yorumlanır.

Bazı rüya tabircilerine göre balıkçı görmek huzursuzluğa işaretle yorumlanır.

Bazı rüya tabiri ilmiyle uğraşan bilginlere göre ise balıkçı görmek huzursuzluğa işaretle yorumlanır.

Rüyada balıkçı görmek, rüya sahibinin aile ve is hayitindaki kimseleri üzmesine ve borçlanmasina işaret eder. Bazi tabirciler, balikçi görmek, huzursuzluga isaret eder, demislerdir. Rüyada kizartilmis balik saticisini görmek ser ve düsmanliga, üzüntü ve siddetten sonra kurtulasa isaret eder. Taze balik saticisini görmek, rizik ve helal mala, ilme, siddet ve sikintaya, hile etmeye ve sirlari açiga vurmaya isaret eder.

Rüyada balıkçı görmek, aileniz ve iş arkadaşlarınızla aranızın açılacağına, parasız kalarak borçlanacağınıza, denizde balıkçı görmek, İyi bir kazanca, balıkçıların kavga ettiğini görmek, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, balıkçının boğulduğunu görmek, sizi bir tehlikenin beklediğine işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com