Rüya C ve Ç

Rüyada çekirge , tutmak , toplamak , zıpladığını görmek

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 
Rüya C ve Ç 5.0 out of 5 based on 3 reviews.

 Rüyada çekirge görmek değişik şekillerde yorumlanır.Rüyada çekirge görmek kuvvetinin artacağına işarettir.

Rüyada çekirge görmek bazen de evliliğe veya iyi bir iş sahibi olmaya veya olacağına işaretle tabir olunur.

Çekirgeyi rüyasında zıplarken görmek  kısmetinizin iyi olacağına işarettir.

Bazende çekirge görmek büyük kişilerden yardım göreceğinize rızık kapılarının açılacağına işaret ile tabir olunur.

Bazı yorumculara rüyada çekirge görmek fitneye ve düşmanlığa işarettir diye tabir olunur.

Rüyada çekirgeleri topladığını görmek bol para kazanılacağına işarettir.

Çekirgeleri toplayıp bir kaba doldurduğunu gören kimsenin bu rüyası para biriktireceğine işarettir. 

Gökyüzünde görülen ve bulut halinde uçan çekirge sürüsü, o bölgeye gelecek azap ve isabet edecek üzüntüye, Yeryüzünde görülen, yürüyen ve fakat uçamayan çekirge, zarar verme fırsatı bulamayan düşmana, Zararsız olarak görülen çekirgeler korku ve sıkıntıdaan kurtulmaya, Çekirge yemek rızka, Onları bir kap içinde görmek nakit paraya, Güneş ışığına engel olmayan ve siyah bir bulut kümesi oluşturmayan çekirge sürüleri yağmura delalet eder.

Çıkarcı tanıdık, hayırsız ahbap olarak yorumlanır.

Rüyada çekirge görmek sebatsizlikla yorumlanır. Rüyanızda bir tarlaya çekirge sürüsü kondugunu görmek, isinizden ayrilacaginiza, tüccar iseniz ticareti birakacaginiza, evli iseniz esinizden ayrilacaginiza isarettir. Bir çekirgeyi elinize aldiginizi görmek, baska bir ise gireceginize veya ticarete baslayacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada çekirge, azap ve Allah'in askeridir. Rüyada bir yerde çekirgenin çiktigini veya eza ve cefa vererek gökte uçtugunu görmek, o yere inecek kötü bir asker veya zararli bir yagmurun yagmasina isarettir. Rüyada çekirgenin geldigim görmek, Allah'in azabinin gelecegine delildir. Rüyada bir yerde çekirge yedigini yahut çekirgeden bir sey alindigini görmek, rüyayi görenin riziklanacagi bir rizka isarettir. Hiç bir sekilde zarar vermeyen ve her tarafta görülen çekirge üzüntü ve ke derin gitmesine ve bahtiyarliga isarettir. Hiç bir sekilde zarar vermeyen ve her tarafta görülen çekirge üzüntü ve kederin gitmesine ve bahtiyarliga isarettir. Kara ve ekinde görülen çekirge helak olmaya, güçlüge ve issizlige isarettir. Çekirge diger insanlar hakkinda serli insan ve kötü ahlakli kadinlarin kendisine muvafakat etmesine isarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com