Rüya D

Rüyada dama , satranç , yenmek , yenilmek , oynadığını görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada dama oynamak günlerinizi boşa geçirdiğinize bu yüzden işinizde zarar ettiğinize ve saygınlığınızın eksilmeye başladığına işarettir.

Rüyasında dama veya satranç oynadığını görmek boş ve faydasız işlerle boşa vakit geçirdiğine işaret olrak yorumlanır.Damada veya satrançda oynadığı kimseyi yendiğini görmesi düşmanına veya düşmanlarına galip geleceğinin işaretidir.

Rüyada dama oynadiginizi görmek, bu günlerde yerinizi baska bir yerle degisecegine isarettir. Damada yenildiginizi görmek, ücret veya kazancinizin azalacagina; sizin yendiginizi görmeniz ise artacagina isarettir. Rüyada dama oynamak, batil seylerle ugrasmaya delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz'e göre: Rüyada dama oynamak, günlerini bos ye-re harcamaya, hayale dalmaya, ticarette zarara, serefte noksanliga isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada dama oynamak günlerini bos yere harcamaya, ticarette zarara. şerefte noksanliga isarettir. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com