Rüya D

Rüyada dargınlık , darılmak , darıldığını görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Fakirliğe, malı israf etmeye, Sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Yüz Ekşitmek.)

Rüyasında birilerinin dargınlık içinde olduğunu görmek iyi ve hayırlı değildir.

Rüyada görülen dargınlık boş yere gereksiz bir şekilde malını ve parasını harcadığına bu yüzden fakirleştiğine işaret olarak tabir edilir.

Bazende dargınlık görmek rüyayı gören kimsenin ölümünün yaklaştığına öleceğine işaretle tabir  olunur.

Dargınlık ve darılmak ile ilgili rüyalar ecel yakınlığı rezillik hastalık ve bazende barışmak anlaşmak şeklinde tabir olunur.

Dargınlık rüyaları iyidir. İlişkilerin güçleneceği ve sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada dargin oldugunu görmek, bir sebebe binaen degilse aniden ölümüne isarettir. Bazen darginlik, rezil olmasini gerektiren seyleri yapmaya ve hastaliklara da isarettir. Bir kimse kendisinin bir kisiye dargin oldugunu görse, o kimsenin isleri o kisinin eline geçer, mali gider. Darginlik, fakirlige ve mali lüzumsuz yere harcamaya isarettir. Rüyada bir kimsenin darginlik görmesi hayra yorumlanmaz. Rüyasinda ev halki ile dargin oldugunu görmek, evi ile ve onlarin nafakalari ile ilgilenmedigine; bir komsusuna dargin oldugunu görmek, komsusunun kendisi hakkinda sikayette bulunacagina, bunun aksini görmek de yorumun aksine delalet eder.

Fakirliğe, malı israf etmeye, Sebepsiz dargınlık hastalığa delalet eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com