Rüya D

Rüyada dayak , dövmek , yediğini , tokat , attığını , görmek

Kullanıcı Oyu:  / 4
En KötüEn İyi 
Rüya D 5.0 out of 5 based on 4 reviews.

Rüyada birisinden dayak yediğini gören kimse üzüntü ve kederinden içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulur diye tabir olunur.

Birisine dayak attığını  birini dövdüğünü gören kimse güçlenir gücü ve kuvveti artar şeklinde yorumlanır.

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)

Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.

Rüyada dayak görmek yardima isarettir. Rüyasında dayak yediğini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek, o adama yardim edecegine; iki kisinin birbirlerini dövdügünü ve kendisinin aralarina girerek onlari ayirdigini görmek, ev halki tarafindan sevildigine ve sayildigina; esinin kendisini dövdügünü görmek, onun ailesi tarafindan bir menfaate kavusacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada dayak yemek, rüya sahibinin üzüntü ve sikintidan kurtulacagina. dayak atmak ise güçlenecegine isarettir. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com