Rüya D

Rüyada dayı görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya D 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada dayı görmek ,öğüt ve nasihat ile manevi yardım alacağına veya alacağı işareti ile ve seyahate çıkmak gibi durumlara işaretle tabir olunur.

Rüyanızda dayınızı görmeniz sizin nasihat dinleyen birisi olduğunuza yardım göreceğinize nasihat dinlemeniz gerektiğine ve manevi bir yardım göreceğinize büyüklerinizin tavsiyelerine  ve öğütlerine çok ihtiyacınız olduğuna ve olacağına işaret için bir uyarı rüyası şeklinde yorumlanır.

Anne tarafından gelecek hayra, öğüt dinlemeye ve bir konuda istişare yapmaya delalet eder.

Rüyada dayınızı görmek, tutumlu davranarak maddi konumunuzu koruyacağınızı simgeler.

Rüyada amca, hala, teyze, dayi gibi yakin akrabalardan birini görmek, bir is hususunda birisinin yardimina ihtiyaciniz olduguna; bu akrabalardan birisi ile bulusup onun evinde misafir oldugunuzu görmek, akrabalarinizin birisinden yardim göreceginize delalet eder. Rüyada dayinizi görmek, yapacaginiz yeni bir is hakkinda yasli ve tecrübeli bir dostunuza fikir danisacaginiza, bazi hususlarda büyüklerinizin fikrini almak zorunda oldugunuza delalet eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com