Rüya D

Rüyada dede , olmak , kırmak , kırgın , görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya D 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyasında kendisini dede olmuş görmek rüya sahibinin ömrünün uzadığına ve bahtının açıklığına iyi günlerin kendisini beklediğine işaretle yorumlanır.

Bazen de dede görmek rüyası bir büyüğünüzü kırmış gönlünü incitmiş olacağınıza işaret eden bir uyarı şeklinde de tabir olunur.

Rüyasında dedesinin öldüğünü gören kimsenin bu rüyası kendisinin çalışma gayretinin kesileceğine ve kendisini koyuvereceğine işaretle yorumlanınr.

 Dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder.

Rüyada dedenizi görmek, beklediklerinizin gerçekleşeceğini simgelediği gibi, güzel bir bebeğede işaret eder.

Akıllı bir akraba veya dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacak, bütün sorunlarınızı halledeceksiniz.

Rüyada dede görmek, büyüklerinizden birinin size yaptigi tavsiyeye uymadiginiz için onu kirmis oldugunuza, bir rivayete göre de, kendinizi dede olmuş görmeniz, sizi bol ve ferah günlerin bekledigine, saglikli ve uzun ömürlü olacaginiza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada dede oldugunu gören kimsenin ömrü uzun ve sansi yüce olur. Bazen de insanin dedesi, çalismasi ile tabir edilir. Dedesinin öldügünü görenin çalisma ve gayreti kesilir. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com