Rüya D

Rüyada def çalmak , oynamak , kadın , kız , elde , sesini , duymak , çalındığını görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya D 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada kendisi ile beraber bir def olduğunu görmek şöhret sahibi ve ünlü biri olacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

azı yorumculara göre def çalmak erkeklerde şöhrete işaret ,bazı durumlarda da musibet ile yorumlanır.Def kadınlarda hayra işaret eder veya edeceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Bazı tabircilere göre rüyada def çalındığını görmek ünlü tanınmış meşhur olunacağına yorulur.Bu ün yaptığı iş hayırlı ise hayırla ün yapar şeklinde yorumlanır.

Rüyada def sesi işitme ferahlık ve mutlulukla tabir olunur.

Rüyada def çaldığını görmek düşmandan haber almak ile tabir olunur.

Rüyasında kadın elinde def görmek sevinçli neşeli ve iyi bir haber ile tabir olunur.Kız elinde ki def görmek ise hayırlı bir iş ile hayra  ve iyiye yorulur.

Rüyasında def görmek evliliğe işaret ederken bazen de kaybolmuş  bir kimsenin çıkıp geleceğine yani kaybın bulunmasına işaretle tabir olunur,

 Erkek için üzüntüye, kadınların işine fazla karışmaya, Kadının def görmesi ve çalması sevince, Kadınların kendi aralarınde def çalıp eğlenmeleri düğün, nişan vs. gibi bir merasime, Def çalan birini görmek ferah ve sevince delalet eder.

Rüyada def çalindigini ve bunu usulü ile yaptigini gören, adi iyilikle taninan, fakat aslinda kötü olan bir kadinla evlenir. Ebu Sait El-Vaiz'e göre: Def çalmak, erkekler için söhret veya musibettir. Kadinlar için hayra delalet eder. Es-Salimî'ye göre; rüyada def çalindigini gören, üne kavusur. Yaptigi is hayirli ise hayirla, hayirsiz ise hayirsizlikla söhret yapar. Bir kadinin def çaldigini görmek, onun adinin her tarafa yayilacagina isarettir. Bir genç erkegin def çaldigini görmesi, düsmandan haber alacagina; ihtiyar bir adamin def çaldigini görmesi de onun daha çok yasayacagina delalet eder. Bir kadinin çaldigi defin sesini duymak nese ve feraha, bir genç erkegin çaldigi defin sesini isitmek ise düsmanin yakinda olduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen def musibet, üzüntü ve kederdir. Def, kendisiyle beraber olan kimse için söhrettir. Def bir hizmetçinin elinde olursa, o def, o hizmetçinin durumuna göre meydana çikacak bir hayirdir. Def, bir erkek ile beraber olursa, o erkege yaklasan kimse söhret bulur. Eger def, bir kadinla olursa, meshur bir ise isarettir. Rüyada dügünlerde çalinan zurna ve tanbur gibi seyler o evin halki için musibettir. Def, bazen evlenmeye, bazen de kaybolmus bir kimsenin gdmesine isarettir. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com