Rüya E

Rüyada el yazısı yazmak, yazılmış, şeyler görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada yazi yazdığınızı  görmek yapacağınız bir iş hakkında düşündüğünüze ve karar veremediğinize, size verilen bir yazıyı veya gelen bir mektubu okuduğunuzu görmek, eğer yazı okunaklı ise, hayra,okunmayacak kadar kötü işe, yapacağınız bir işte şerre delalet eder. 

El yazısıyla bir şeyler yazdığınızı gördüyseniz, insanlar içinde konuşmanıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Sözleriniz başınıza bela olabilir.

Rüyada el yazisi kaderle yorumlanir. Silik ve adeta görünmeyecek kadar belirsiz bir yaziyi okumaya çalismak birisi tarafindan size önerilen bir isi yapmak istemediginize, bir duvarda veya bir kara tahtada bir yaziyi okumak bir ise baslamak için sansiniza güvendiginize, gökyüzünde dumanla yazilmis bir yazi görmek, hayal ettiginiz bir seyin olmayacagina, üzerinde bir takim okuyamadiginiz isaretler bulunan yaziya benzer bir levhanin hediye edildigini görmek, çaprasik ve süpheli gördügünüz bazi islerinizin kolayca çözülebilecegine isarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com