Rüya F

Rüyada fanila, almak, giymek, görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya F 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada fanila görmek bir kavgaya veya bir münakaşaya şahit olacağınıza gördüğünüz haksızlığa sinirlenip asabınızın bozulacağına işarettir.Bazen de rüyada fanila görmek olmaz ve olmayacak diyerek ümidinizi kestiğiniz bir işinizin beklemediğiniz bir anda kolayca oluvermesine veya olacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada fanila görmek karlı bir ticari girişimde bulunacağınıza, ancak bir kalp acısının da sizi beklediğine işaret sayılır.

Rüyada fanila görmek iş yaşamınızda karlı bir girişimde bulunacağınıza yorulur. Ama bir kalp acısı da çekeceğinize işarettir.

Mevsim kış ise para, yaz ise sıkıntı olarak yorumlanır.

Rüyada fanila görmek sikinti ile yorumlanir. Rüyanizda çarsidan bir fanila satin aldiginizi görmek, beklemediginiz bir haber ile üzüleceginize; bu fanilayi üzerinize giyindiginizi görmek, alacaginiz bir haber ile çok büyük bir sikinti içine gireceginize; baskasina bir fanila giydirdiginiz! görmek, bu rüyanin aksiyle yorumlanir. Evde veya bir tezgahta bir fanila dokudugunuzu görmek, is ortaklariniz veya tanidiklariniz hakkinda bazi olumsuz isler düsündügünüze delalet eder. Bazi rivayetlere göre fanila, karli bir ticaretle de yorumlanir.  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com