Rüya F

Rüyada film görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada bir sinemada film seyrettiğinizi görmek duyacağınız bir yalan haber yüzünden çok şaşırıp heyecanlanacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.

Filmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder.

Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.

Rüyada film görmek yasamakla yorumlanir. Rüyasinda bir sinemada bir film seyretmekte olduğunu görmek, hiç beklemedigi bir sürpriz ile karsilasacagina; seyrettigi filmde kendisinin de rol aldigini görmek, ev halki ile bir hususta tartisacagina; sinemanin birden bire aydinlandigini ve perdenin yandigini görmek, yakin bir tanidiginin ani bir kaza geçirecegine delalet eder. Bir sinema kapisindaki resim ve afislere baktigini görmek, yapmak istedigi bir is için tereddüt geçirdigine; sinemaya bilet alarak girdigini görmek, yeni başladığı veya baslayacagi bir isi basaracagina delalet eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com