Rüya G

Rüyada galibiyet almak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GALİBİYET: Rüyanızda galip geldiğinizi görmek, sevineceğinize ve üzüntü ve kederden kurtulacağını­za işaretle tabir olunur.

Meşru iş ve yarışlarda sağlanan başarı gayret ve himmetin boşa çıkmamasına, Sabrederek ve sebeplere sarılarak sürdürülen çalışmaların getireceği sevince, Galip gelmek bazen sevinmeye, bazen de her şeye rağmen imtihan gereği üzülmeye delalet eder.

 

Rüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacak demektir.

 

Rüyada her hangi bir spor karsılaşmasında galip geldiğini görmek, başka işlerinde yenileceğine delalet eder. Bu galibiyette kendisini alkışlayanlar varsa, yapacağı islerde kendisine rakip olanlardan sakınması gerektiğine isarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada galip geldiğini görmek sevinç ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder. Rüyada galip gelmek, düşman bir hayvansa onu alt edeceğine isarettir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com