Rüya G

Rüyada garaj görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GARAJ: Rüyada garaj görmek, yolculuğa çıkmaya veya beklenmedik bir haber alınacağına işaretle yo­rumlanır. Garaj görmek, yolcu veya misafir geleceği­ne de işaret olarak yorumlanır. Rüyada otogar görmek, kısa bir yurt gezisine çıkacağınıza, garda birini karşıladığınızı görmek, sevdiklerinizden birinden ayrılacağınıza isarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada garaj görmek, yolculuğa çıkmaya, beklenmedik bir haber almaya işaret eder. Garaj görmek, yolcu veya misafir gelmesine de işaret eder. 

Rüyada garaj görmek, yakında gelecek olan serveti ve itibarı bildirir. Garajda çalışıyorsa, gelirini çoğaltmak için kendisine iyi bir fırsatın çıkacağını müjdeler.

 

Özel hayatta da düzen demektir.

 

Yakında özel hayatınız düzene girecek.

 

Bilinmeyen, beklenmeyen, değişikliktir.

 

Rüyasında bir garaja girdiğini gören, sıkıntıyla karsılaşacak demektir. Eger garaja arabası ile girmişse, yakında yolculuğa çıkacağına delalet eder. Bir garajda arabasını yıkattığını görmek, islerini yoluna koymak için bazı tedbirler alması gerektiğine delalet eder.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com