Rüya G

Rüyada gardiyan görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GARDİYAN: Rüyasında gardiyan görmek, sıkıntı­ya işaretle tabir olunur. Gardiyanların kendisini bir hücreye kapattığını görmek, rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi zarara uğrayacağına işarettir.Bir tutukevinde olduğunuzu ve bir gardiyanla karşılaştığınızı görmek, kalabalık bir aile içinde olduğunuz için çok sıkıldığınıza bu hayatin sizin için çok sıkıcı geldiğine ve uzun zaman böyle baskı içinde yasayamayacağınız için içinizin daraldığına isarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada gardiyan görmek sıkıntıya işaret eder. Gardiyanların kendisini bir hücreye kapattığını görse maddi ve manevi zarara uğrayacağına işaret eder. Gardiyan görmek, zalim kocaya ve huysuz bir kadına da işaret eder.

Rüyada gardiyan görmek, bazen de zalim bir kocaya veya huysuz bir kadına da işarettir

Rüyada bir gardiyan görmek, rüyayı gören kişinin elinden bir kaza çıkacağına işarettir.

 

İftira yüzünde üzüntü, sıkıntıdır.

 

Rüyasinda bir tutuk evinde olup da gadriyanlarla konuştuğunu görmek sıkıntı içinde olduğuna, eğer gardiyanlardan biri kendisine bir söz söylüyorsa, bu sıkıntıdan yakında kurtulacağına, gardiyanlar kendisini bir hücreye kapatıyorlarsa, islerinin ters gideceğine; bir hücreden çıkarıyorlarsa, sıkıntıdan kurtulacağına isarettir. Eger bir gardiyan tarafından tutukevinden dışarıya salıveriliyorsa, artik bütün sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com