Rüya G

Rüyada garson görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GARSON: Rüyada garson görmek, garsonun görü­nüşüne göre tabir edilir. Yüzü ekşi bir garson gören kimse, korkulu bir haber alır, şeklinde yorumlanır. Geveze bir garson gören kimse, üzüntü, keder ve fakirliğe düşer, şeklinde tabir olunur.

Rüyasinda bir garsonun bir lokantada kendisine yemek verdiğini görmek bir memuriyete veya yeni bir ise başlayacağına delalet eder. Garsonun kendisine su getirdiğini görmek, bir mal veya paraya kavuşacağına isarettir. Bir başka rivayete göre de: Garson, güzelliği, elbisesi ve güzel kokusu nikbetinde habere işaret eder. Yüzü eksi bir garson gören kimse korkutucu bir haber işitir. Kendini bilmez hafif meşrep bir garson gören, üzüntü, keder ve fakirliğe düşer. Çıplak bir garson gören kimse ticaretinde zarar eder ve rezil olur. Rüyada garson görmek, rütbeye, şerefe ve düşmandan kurtuluşa, bazen de mal ile tabir edilir. 

Rüyada bir garsonun dostlarınızdan biri olarak karşınıza çıkması; ailenizden zor duruma düşen birisinin yardımına çağrılacağınıza işarettir.

 


 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com