Rüya G

Rüyada gazete görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GAZETE: Rüyada gazete görmek, genellikle haber alınacak şeklinde yorumlanır.

 • Rüyasında gazete okuduğunu gören kimse, uzak bir arkadaşından haber alacağına yorulur.
 • Rüyasında bir gazete aldığını görüp okumadan bir yere koyduğunu gören kimse, kötü bir söz işitece­ği ile tabir olunur.Rüyasında bir gazete aldığını gören de sadece kendisini ilgilendiren, geleceğini etkileyecek bir gerçeği öğrenir. Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.

  Geçmişin tek yanlı muhasebesine, geçici heves ve gayretlere, yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder.

  Rüyada gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir.

  Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır. Rüyasında bir gazete aldığını görmek kendisini ilgilendiren geleceği için önemli bir gerçeğe ulaşır.

  Davranışlarınıza dikkat etmenizde yarar var. Birtakım sahtekârlıklara veya yolsuzluklara başvurmayın. Yakalanıp, başınızı belaya sokabilirsiniz.

  Kişinin geleceğini etkileyecek, güzel bir haberdir.

  Gazete genellikle haberle yorumlanır. Rüyasinda gazete okudugunu gören, uzak bir tanıdığından haber alacak demektir. Gazete alıp da okumadan bir yere koyduğunu görmek, kötü bir söz işiteceğine, gazeteyi alıp onunla paket yaptığını görmek kendisini ilgilendirmeyen bir habere şaşıracağına, fakat biraz da üzüleceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada gazete görmek, haber almaya veya ülkede bazı olayların çıkacağına işaret eder.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com