Rüya G

Rüyada gem ( at gemi ) görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GEM: Rüyanızda gem görmeniz, işlerinizde güçlü olacağınıza işarettir, şeklinde yorumlanır.

  • Rüyada gem görmek, bazen de şan ve şerefini­zin (saygınlığınızın) artacağına işaret ile tabir olunur.
  • Rüyasında atının geminin kesildiğini ve koptu­ğunu gören kimsenin atının bakıcısı olan seyisi ölür, şeklinde tabir olunur.
  • Rüyasında bir kimse, kendisine gem vuruldu­ğunu görse, rüyayı gören kimse, günah işlemekten men edileceğine veya oruç tutacağına işarettir. Eger bu rüyayı görenin diğer bir kimse ile mahkemesi varsa, getirdiği deliller boşa gider. Bir kimse rüyada atinin geminin kesildiğini görse, o kimsenin atma bakan seyisi ölür. Gem, atin işaret ettiği kimsenin namusuna, bazen de onun malini muhafaza eden zekâtına işaret eder. Rüyada kendi atinin geminin düştüğünü veya dinden gittiğini gören kimsenin, isleri perişan olur ve durumu bozulur. Ya da izzet ve namustan yoksun bir kadın onun nikâhı altında bulunur. Bir kimse rüyada kendisine gem vurulduğunu görse, günah islemekten menedilir. Bazen de bu rüya oruç tutmağa işaret eder. 

    İşte tedbirli olmaya, malın zekâtına ve mali durumla ilgilenen kimseye, Gem vurulmuş eyerli ata binmek ehil olanlar için yöneticiliğe, diğerleri için işi sevk ve idarede başarılı olmaya, Atın geminin yere düşmesi işlerin bozulmasına, Kendi ağzına gem vurulmuş görmek gereksiz sözlerden kaçınmaya ya da sözüne itibar edilmemeye delalet eder.

    Rüyada gem görmek, meslek sahibi için tedbirli olmağa ve malca kuvvete işaret eder. Rüyada semer vurulan ata gem ile bindiğini gören kimse, bir vilayete vali olur. Gem ve göğüslüğün bezeksiz olması, o kimsenin mütevazı ve içinin dışından hayırlı olmasına işaret eder. Rüyada kendi ağzına gem vurulduğunu gören kimse, bos şeylerden dilini muhafaza eder ve kendisini selamette tutar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com