Rüya G

Rüyada genç kadın görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GENÇ KADIN: Rüyasında genç bir kadın görmek, ne şekilde görülürse görülsün, kadınlar için yine ka­dın cinsinden bir düşman şeklinde tabir olunur.

  • Rüyada tanımadığı bir genç kadın görmek, ta­nıdığı bir genç kadın görmekten daha hayırlı, daha iyiye yorulur.
  • Rüyasında zayıf bir genç kadın gören kimse, üzüntü ve kedere düşeceği gibi, fakirliğe de düşer şeklinde tabir olunur.
  • Rüyasında gördüğü genç bir kadının ihtiyarlığa dönüştüğünü görmek, dinin güzelliğine ermekle, din yönünden iyiliğe işarettir, şeklinde tabir olunur.
  • Rüyasında genç bir kadın (genç kız)görmek ve bu genç kadınla dostluk kurduğunu görmek, sağlığınızın çok iyi olacağına, ferah bir hayat ile temiz ve mutlu günlerin sizi beklediğine işarettir. Rüyada tanımadığı genç kadını görmek, tanıdığı kadını görmekten tabirce hayırlıdır. Sekil ve endamına önem veren kadın tabirce diğerlerinden daha faziletli ve kuvvetlidir. Eger gördüğü genç kadın, genç bir hizmetçi olursa, o hizmetçinin hali, güzelliği, elbisesi ve süsü miktarınca bir hayra işaret eder. Eger gördüğü genç kadın, mesture ise, din ve diyanetle beraber kapalı bir hayra işaret eder. Eger açık saçık ise, meşhur bir hayra işaret eder. Eger gördüğü genç kadının yüzünde peçesi varsa, hayırlı ve hayırsız olduğu şüphelidir. Eger yüzü peçeli olmayıp açık olursa hayir umumi olur. Rüyada inançsız ve genç bir kadın gören kimse, utanmakla beraber sevinç haberi işitir. Eger asık süratli bir genç kadın görse, ürkütecek dehşetli bir haber işitir. Zayıf bir genç kadını gören kimseye, üzüntü, keder ve fakirlik isabet eder. 

    Rüyada görülen genç kadın, ne şekilde görülürse görülsün, kadınlar için yine kadın cinsinden bir düşmandır. Rüyada tanınmayan ve süslü genç kadın görmek, hatıra gelmedik bir yerden sevinç haberi işitmeye işaret eder. Rüyada güzel bir kadın görmek hayir, iyilik, zafer, sevinç ve ferahlığa işaret eder. Yahut çok kazançlı bir alisveris yapar. Genç bir kadın, rüyada yaşlı bir kadına dönüştüğünü görse, onun bu rüyası dinin güzelliğine işaret eder. Yaşlı bir kadın gençleştiğini, kendisine kuvvet ve şehvet geldiğini ve kendisiyle cinsi münasebette bulunulduğunu görse, o kadının dini bağları kuvvetlenir, eğer yapılan münasebet helâlından ise dünyaca isi zayıflar, eğer bu münasebet haram bir yolla olursa, hissettiği kuvvet ve şehveti miktarınca onun dünyaca isi kuvvetleşir. Fakir bir kimse, rüyada yaşlı bir kadını genç olarak görse, eğer o kadın taninmiş birisi ise, rüya sahibi zengin olur. Eger rüya sahibi talihsiz kimselerden ise, talihi açılır. Eger rüya sahibi hasta ise iyileşir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com