Rüya G

Rüyada geyik görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya G 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

GEYİK: Rüyada bir geyik kestiğinizi görmek, evle­neceğinize işarettir, şeklinde yorumlanır.

 • Rüyada geyik görmek, düşmanlarınıza galip ' geleceğinize işarettir, diye tabir olunur.
 • Rüyasında geyik taşladığını görmek, hanımını boşayacağına hanımından ayrılacağına işarettir.
 • Rüyasında geyiğin bağırdığını görmek, güzel bir kız evladı olacağına veya güzel bir hizmetçi alaca­ğına işarettir, şeklinde yorumlanır.
 • Bazen de rüyada geyik görmek, eline para gele­ceğine işarettir. Geyik avladığını görmek, çok hayırlı bir işe kavuşacağına işaretle tabir olunur.Rüyada kırda, ormanda vb dolaşan geyik görmek yabancıların neden olacağı sorunlardır. Bir geyik yakaladığını gören kişi yabancı birinin sorununu halleder ve bu sayede kısmet alır. Bir geyiği vurduğunu gören, uzakça yerden gelecek bir habere üzülür.

  Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekâr için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.

  Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada geyik avlamak hayırlı bir işaret sayılmaz.

  Rüyada dolaşan geyik görmek tanımadığınız insanların neden olacağı sorun demektir. Bir geyik yakaladığını gören kişi tanımadığı birinin sorununu çözer ve bundan dolayı kısmet alır demektir. Bir geyiği vurduğunu gören, kişi uzaktan alacağı bir habere çok üzülür anlamındadır. Geyiği seven veya okşayan biri tanımadığı biriyle macera yaşar demektir.

  Yabancıların neden olacağı sorunlardır.

  Ebu Saik El-Vaizin söylediğine göre; rüyada geyik görmek kötülük gelecek gururlu bir es, güzel ve güzelliğine çok güvenen bir dost ile yorumlanır. Bir geyik tuttuğunu veya kendine bir geyik verildiğini görmek, öyle bir kadınla evleneceğine veya öyle bir dostla tanışacağına işarettir. Bir geyik tutup evine getirdiğini görmek, evine kötülük getirecek birisini soktuğuna delalet eder. Geyik eti görmek ve yemek, çok malla yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Kadınların rüyada gördükleri geyik, ister erkek ister kız olsun güzel evlam işaret eder. Bir kimse rüyada geyik yavrusunu avlasa veya kendisine hediye olarak veri seç yahut satın alsa, o kimse bir rızka erişir. Yahut bekârsa evlenir veya bili çocuğu olur ya da borçlusuna galip gelir. Geyik aldığını gören kimse, mirasa kavuşur ve çok hayra erişir. Eger annesi bir çocuk bekliyorsa, erkek bir çocuk doğurur. Geyiği kendi evine soktuğunu gören kimse, olgunu evlendirir. Geyiğin derisini yüzdüğünü gören kimse, terbiyeli bir kadına fenalık eder. Bir kimse geyiğin, üzerine sıçradığını görse, o kimsenin hanimi her sedye ona isyan eder. Rüyada bir geyiğe malik olduğunu gören kimse, helal bir mala malik olur veya hür ve iffetli bir kadınla evlenir. Rüyada geyik görmek, vakar ve heybete düşmanı kahredip onu zelil etmeye işaret eder. Bu rüyayı görenin yiyip içeceği helal maldan olur. Bir kimse başının geyik başı olduğunu görse vali veya baksan olur.

  Rüyada kırda, ormanda vb dolaşan geyik görmek yabancıların neden olacağı sorunlardır. Bir geyik yakaladığını gören kişi yabancı birinin sorununu halleder ve bu sayede kısmet alır. Bir geyiği vurduğunu gören, uzakça yerden gelecek bir habere üzülür. Geyiği seven veya okşayan biri bir yabancıyla maceraya atılır.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com