Rüya G

Rüyada gişe görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GİŞE: Rüyasında bir gişeden para aldığını gör­mek, elinden bir miktar para çıkacağına işaret eder şeklinde yorumlanır.Rüyada bir gişeden para aldığını görmek, elinden bir miktar para çıkacağına yorumlanır. Gişe önünde kuyrukta beklediğini görmek beklediği bir para için uzun zaman geçeceğine ve çok güç alacağına işarettir. Gişede kapalı yazısı varsa, işinin kolayca yoluna girmeyeceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada gişeden para aldığını görmek dinden bir miktar para çıkacağına işaret eder. Gişeden bilet almak ise yolculuğa çıkmaya işarettir. Rüyada bir eğlence yerinin gişesinden bilet almak da, vakitlerini olumsuz islerde harcayan birisi olduğuna işaret eder. 

 • Rüyasında bir gişeden bilet aldığını gören kim­se, bir yolculuğa çıkar şeklinde yorumlanır.

  Rüyasında bir sinema veya tiyatro gişesinde kendisini gören kimse hayalperest bir kimsedir. Bu hayallerini kısıtlaması gerekmektedir.

  Yeni bir devre, hayat ve yeni bir yoldur. Gişeden bilet almak ise yolculuğa çıkmaya işarettir. Rüyada bir eğlence yerinin gişesinden bilet almak da, vakitlerini olumsuz islerde harcayan birisi olduğuna işaret eder.

  Rüyasında bir sinema veya tiyatro gişesinde kendisini gören kimse hayalperest bir kimsedir. Bu hayallerini kısıtlaması gerekmektedir.

   

  Yeni bir devre, hayat ve yeni bir yoldur.

   

  Rüyada bir gişeden para aldığını görmek, elinden bir miktar para çıkacağına yorumlanır. Gişe önünde kuyrukta beklediğini görmek beklediği bir para için uzun zaman geçeceğine ve çok güç alacağına işarettir. Gişede kapalı yazısı varsa, işinin kolayca yoluna girmeyeceğine delalet eder. Bir baksa rivayete göre de: Rüyada gişeden para aldığını görmek dinden bir miktar para çıkacağına işaret eder.

   


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com