Rüya G

Rüyada gizlenmek saklanmak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 4
En KötüEn İyi 
Rüya G 3.0 out of 5 based on 4 reviews.

GİZLENMEK: Rüyasında bir eve gizlendiğini gör­mek, binlerine başsağlığı dilemek veya bir kız çocuğu olacağına işaretle tabir edilir.

  • Bir dağda gizlendiğini görmek, iyi bir kimseye dayanıp güveneceğinize işarettir Rüyada gizlenmek, gizlendiği şey üzerine işaret eder. Bundan dolayı kendisinin bir dağda gizlendiğini görmek, kadri kıymeti olan bir kimseye itimat ve dayanmakla tabir edilir. Bir ağaca dayanarak gizlendiğini gören, âlim bir kimseye meyleder. Rüyayı görenin hanımı hamile ise bir kız çocuğu dünyaya gelir. Bazen de gizlenmek, ayrılığa ve kötü amelleri söylemeye işaret eder.

    Eve gizlenmek başa gelen bir halden dolayı insanların teselli etmesine, Hamile kadın için kız çocuğu doğurmaya, Bir dağa gizlenmek kadir ve kıymet bilir bir kimseden yardım görmeye yahut ona güvenmeye, Bir ağacın arkasına gizlenmek ilim ehli birine yaklaşmaya, Gizlenmek bazen nifak ve kötü işlere delalet eder.

    Entrika, akıl almayacak bir olaydır. İlgin. Bir haber olarak da yorumlanır.

    Rüyada gizlendiğini ve yüzünü gizlediğini gören kimsenin bir kızı doğar. Yahut birinden korkar ve kaçar. Ebu Saik El-Vaiz'e göre; bir odada gizlenerek herkesten yüzünü sakladığını görmek, felakete düşmekten korkarak kaçmaya ve gizlenmeğe delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Bir eve girip gizlendiğini gören kimse, taziye edilir. Bir kimse rüyada gizlense bir kız çocuğu olur.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com