Rüya G

Rüyada göğe çıktığını görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

GÖĞE ÇIKMAK: Rüyada göğe çıkıp indiğini gören kimse, hayatta birçok güçlüklerle karşılaşacağına işarettir, şeklinde tabir olunur.

  • Rüyada göğe çıktığını ve gökyüzünün kapıları­nın açıldığım gören kimsenin bu rüyası, zengin ola­cağına işaretle tabir olunur.
  • Rüyada göğe çıkmak, yükselmek, iyiye ve işin­de yükseleceğine işarettir. Gökten aşağıya inmek ise, aşağılık ve hakaret göreceğine işarettir.Rüyada yıldızları kavuşacak derecede gökyüzüne çıktığını ve geceleri kendisiyle yol tayin edilen yıldızlardan bir yıldıza döndüğünü gören kimse, yüksek bir mevkice isarettir. Rüyada yükseğe çıkmak, şeref ve yükseklik, yüksekten aşağı inmek ise, zillet ve hakarettir.

    Rüyada çıkmak, inmenin aksinedir. Bundan dolayı rüyada yüksek bir yere çıktığını gören kimse, çıktığı miktarca mevki ve itibardan düşer. Bazen de bu rüya, kendisine zulmetmeye işaret eder. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com