Rüya G

Rüyada gece olduğunu görmek

Kullanıcı Oyu:  / 2
En KötüEn İyi 
Rüya G 5.0 out of 5 based on 2 reviews.

 

Rüyada görülen gece, işsizliğe ve boş durmaya işaret eder. Bir kimse rüyada zamanın tamamen gece olduğunu görse, o kimsenin dar geçindiğine işaret eder. Eger gecenin karanlığının gittiğini ve gündüz olduğunu görse ve insanlar da Üzüntülü ve kederli olsalar bu üzüntü ve kederden kurtulurlar kuşatma altında iseler kuşatma kalkar, pahalılık içinde iseler, fiyatlar ucuzlar, kimseden şikâyetleri varsa, şikâyetleri gider. Gece, karıkocayı bir araya getirmeye de işaret eder. Gündüz karıkocanın ayrılmalarına işaret eder. Karanlık gece, sapıklıktır. Eger gecenin karanlığı şimşek ve gök gürültüsü ve rüzgârla beraber olursa, bu durumun görüldüğü yerde vaki olacak sapıklığa işaret eder. Bir kimse evinde karanlık görse, o kimse bir yola yolculuk eder. Gece ile gündüz birbirine zıt iki devlet ricaline işaret eder. Bazen gece ile gündüz iki düşman ve iki kuma kadına işaret eder. Bazen de gece, rahatlığa ve gündüz meşakkate işaret eder. Bazen gece nikâha bazen de boşanmaya işaret eder. Bazen gece, alışverişin durgunluğuna, gündüz de alışverişin artmasına kara ve denizde yolculuk yapmağa işaret eder. Bazen de gece denize ve gündüz karaya işaret eder. Bazen gece, ölüme işaret eder. Gündüz de öldükten sonra dirilmeğe işaret eder. Bazen de gece ile gündüz iki adil şahide işaret ederler. Rüyada sabah olduğunu gören kimse hasta ise, hastalıktan kurtulur veya ölür, mahpus ise, hapisten çıkar, günahkâr ise günahtan tövbe eder. Ticaretinde durgunluk varsa ticareti canlanır. Gecenin gündüze girmesi aksiyle tabir edilir. Bir kimse zamanın hepsinin gece olduğunu ve oranın hakli da bundan dolayı üzüldüklerini görse, fakirlik ve ihtiyaçlı olmağa, açlığa ve ölüme işaret eder. Bazen de gece ve gündüz hayir ve kötülükten uzak olan şeyi yaklaştırmağa işaret eder. Bazen de gece ve gündüz pişmanlığı gerektiren şeyi yapmağa işaret eder. Bazen de geceyi görmek zamanın değişmesine, birtakım olayların çıkmasına işaret eder. Gece, esmer kadına, gündüz beyaz kadına ve kadınların hamile olusuna işaret eder. Geceyi görmek, elbiseye gündüzü görmek de maaşa işaret eder. Bazen de gece isleri gizlemeğe ve korkudan emin olmağa işaret eder. Gece teheccüd namazı kılan ve alışveriş yapanlar için arzusuna kavuşmağa işaret eder. Bir kimse rüyada gece uyuduğunu veya kendisinin geceleyin oyun aletleriyle meşgul olduğunu görse, bu rüya nimetin gitmesine, olay, hadise, bela ve zahmetin çokluğuna işaret eder. Kadir gecesi gibi mübarek geceleri rüyada görmek, bütün hayırlarla müjdedir. Beraat, miraç ve cuma gecelerini görmek de böyledir.

 

İş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Canınız sıkılacak; fakat güçlü olmaya çalışın.


Zifiri karanlık gece dalalete, Gece dinlenmeye, boş durmaya yahut işsizliğe, Bütün zamanın ayışımı olmaksızın gece olduğunu görmek hayatın yoksulluk içinde geçmesine, Zamanın tamamının gece olduğunu fakat ayışımı olduğunu görmek, devlet başkanı yahut cumhurbaşkanının bütün yetkileri başbakana devretmesine, Geceden gündüze erişmek sevinç ve neşeye, Gece, dargın karı-kocanın birleştirilmesine, Gök gürültülü, şimşekli ve fırtınalı gece, o yerde meydana gelecek sapıklığa, Gece inançsız sultana, gündüz Müslüman sultana; gece ile gündüz iki hasıma yâda iki adil şahide, Gece monoton hayata, yemin etmeye yahut ölüme, Hastanın sabah olduğunu görmesi iyileşmesine, Kadir, Regaibe, Miraç, Beraat ve cuma gecelerini görmek bütün hayır kapılarının açılmasına, ilahi yarım ve ihsana delalet eder.

Bu rüya sıkıntı ve tasayla yorumlanır.

İş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Canınız sıkılacak; fakat güçlü olmaya çalışın.

İş hayatınızda birtakım sıkıntılar yaşayacaksınız. Canınız sıkılacak, fakat güçlü olmaya çalışın.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com