Rüya G

Rüyada gelinlik giymek görmek

Kullanıcı Oyu:  / 7
En KötüEn İyi 
Rüya G 5.0 out of 5 based on 7 reviews.

Rüyada gelinlik görmek Sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi hane halkı için bolluğa, Genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, Delikanlının gelin görmesi arzu ettiği işin gerçekleşmesine; Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekâr erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine, Orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura, yaşlı kadının beyaz gelinlik giymesi vefat etmesine delalet eder. Güveyin tabiri de gelin gibidir. 

Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.

Rüyada gelinlik giymek, gelinlik giydiğini görmek hemen hemen tüm bekar kızların, bayanların mutlaka gördüğü en yaygın rüyalardan biridir.
Rüyada görülen gelinliğin şekli, rengi, durumu dikkatle incelenerek yorumlanmalıdır.

Genel olarak temiz bir gelinlik ; mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, kirli, pis gelinlik bunun tersini ifade eder

Yeni, şık bir gelinlik olumlu mesajlar verirken, eski, yırtık, perişan bir gelinlik negatif mesajlar verir.

 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com