Rüya G

Rüyada giymek görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

İnsanın iş ve durumuna, Bekârın, karşı cinsin elbisesini giymesi evlenmeye, Düğmeli elbise giymek dağınık işleri toparlamaya, Yırtmaçlı elbise üzüntüden kurtulmaya, İnsan vücudunu örten her çeşit elbise kişinin ahiret ve dünya haline delalet eder.

Rüyada bir şeyi giymek, rüya sahibinin is ve durumuna işaret eder. Rüyada sarigi ayağına sardığını veya ayakkabısını basma giydiğini gören kimse, musibet ve belaya düşer. Bir kimsenin rüyada üzerine giydiği elbisede uğursuzluğa işaret eden bir şey bulunmadığı takdirde tabirce yenisi eskisinden hayırlıdır. Kadınlara mahsus elbiselerin bekâr erkekler üzerinde görülmesi, o elbisenin miktarınca kadına, erkeklere mahsus elbisenin de bekâr kadınlar üzerinde görülmesi, o elbisenin miktarınca kocaya işaret eder. Düğmeli elbise şiddete veya kaybolmakla dağılmış şeyleri toplamaya veya bekâr kimse için evlenmeye işaret eder. Pamuk elbise sünnettir. Yün elbise sefadır. Ancak yün elbise sert, kaba ve onu giyen kimseye yakışmıyorsa, o zaman bu rüya fakirlik veya zillettir. Keten elbise nimettir. Damgalı elbise mektuba, yücelmeye, mal ve çocukla beraber sevince işaret eder. Uzun elbise uzun giymeyen kimse için isyandır. Kısa elbise kendisine layık olan kimse için iffet ve temizliktir. Süs elbiseleri toplanmış mal, sermayeler veya mesture ve güzel kadındır. Üniforma üzüntü, sıkıntı veya âlimler arasında mücadeledir. Görülen elbise iyi kumaşlardansa issizlik ve tembelliktir. Beyaz elbise heybet, vakar ve övünmektir, iplikli elbise izzet, yücelik ve rütbedir. Eger iplikli elbise ölü üzerinde görülürse o elbise Cennet ipeğidir. Altınla islenmiş elbise düşmana galibiyettir. Siyah elbise ululuk ve yüceliktir. Yeşil elbise sehimlik mertebesidir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com