Rüya H

Rüyada hac ile ilgili bir şey görmek

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 
Rüya H 5.0 out of 5 based on 3 reviews.

HAC: Rüyada görülen hac ile ilgili rüyaların hepsi de hayırla yorumlanır. Bu rüyalar hayra işarettir.

  • Rüyada kendisinin hac ettiğini (hacı olduğunu) görmek, iyilikle ve hayır ile yorumlanır. Bu rüyayı gö­ren kimse, bekâr ise, evleneceğine; talebe ise, mura­dına ereceğine; fakir ise, zengin olacağına işarettir.
  • Hac ile ilgili bu rüyalar zenginliğe, doğruluğa ve dindarlığa işarettir. Böylece rüya hayırla yorumla­nır, hayra ve iyiye işarettir demek olur.

    Mevsiminde hacca gidip, bu ibadeti şartlarına uygun bir şekilde eda ettiğini görmek istikamet güzelliğine, korkudan emin olmaya, borçları ödemeye ve günahların affedilmesine, Hacca için yola çıkmak kaybedilen iş ve konumu tekrar elde etmeye, yolcunun salimen evine dönmesine, hastanın şifa bulmasına, sapıklıkta olanın hidayet bulmasına, Hacca ve umre ibadeti yapmak yoksul için zenginliğe, diğerleri için makbul amele ve uzun ömre, Haccetmek, zor ve çetin işleri Allah'ın (c.c.) yardımıyla başarmaya delaletedir.

    Rüyasında hacca gittiğini gören kimse bütün sıkıntılarından kurtulacak demektir.

    Rüyasinda birine haç verdiğini gören dininden uzaklaşır. Rüyada haç görmek hayırlı değildir. Rüyada kendisine bir haç verildiğini veya aldığını gören dininde küfre uğrar. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen haç, yalan söylemeye, koğuculuk yapmaya, zina ile iftira etmeye ve yalan yere şahadette bulunmaya işaret eder. Rüyada kendisinde haç bulunduğunu gören kimse, evlenir veya o kimsenin bir çocuğu olur.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com