Rüya K

Rüyada kaftan görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Güç ve güç kaynağı olan yardımcıya, devlet ve saltanata, şeref ve itibara, azim ve sebata, iş ve meslekte yaşanan üzüntülerden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada kaftan giymek hareketlerinize ve sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada kaftan görmek kimsenin para ve ün sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyasında kaftan giydiğini gören kişi, hayatta çok ilerler, istediklerini elde eder. Hatta başa geçer.

Rüyada kaftan görmek kuvvete delalet eder. Rüyada ibrişimden veya ipekten yapılmış bir kaftan giydiğini görmek, o kişinin o kaftanın giyildiği yıllardaki bir şerefe ulaşacağına isarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada kaftan görmek, kuvvete ve yardımcıya işarettir. Bir kimse rüyada üzerinde ibrişim, yün veya ipekten mamul atlas bir kaftan görse, o kimsenin o kaftan ve giysinin zamanındaki kıymet, şeref ve yeniliği nispetinde erişeceği devlet ve saadete işarettir. Giyilmiş kaftan, rüya sahibinin kendi isindeki üzüntüsünden kurtulmasına işarettir. Kaftan, sebata da işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com