Rüya K

Rüyada kalabalık görmek

Kullanıcı Oyu:  / 2
En KötüEn İyi 
Rüya K 5.0 out of 5 based on 2 reviews.

Meydanları ve stadyumları dolduran kalabalıklar döküntü insanlara, amaçsız ve şuursuz kitlelere, Kendini kalabalıklar içinde iyi bir konumda görmek rütbeye, hükmetme yetkisine ve isim yapmaya, Kalabalık görmek tüccar için bol müşteriye, ağzı dualı kimse için ondan dua isteyenin çok olmasına, Kamu menfaatine yahut hayırlı bir maksatla bir araya toplanan insanların meydana getirdiği kalabalık rahmet ve nusrete, hayır ve berekete delalet eder.

Rüyada kalabalık gören kimsenin işlerinde bütün engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Kişinin yaptığı hata yüzünden sıkılacağına işaret eder.

Rüyada kalabalık insanlar arasında olduğunu ve aralarından çıkamadığını görmek, büyük bir devlete ereceğine delildir. Rüyasinda kalabalık arasında yol bulup bir kenara çıkabildiğini görmek, tüccarsa karinin artacağına, memursa terfi edeceğime, örgenci ise sınıfı geçeceğine, ev kadını ise kocası ile arasının çok iyileşeceğine isarettir. Bir baksa rivayete göre de: Bir kimse rüyada kalabalık ve izdiham olduğunu görse, rütbe ve saltanatı büyük olur ve isim yapar. Eger o kimse tüccar ise. Müşterisi çok olur, duası makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com