Rüya K

Rüyada kalça görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya K 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Kadın kalçası, o kadının dünyalığına; Toplu kalça varlıklı, zayıf kalça yoksul kadına, Erkeğin kalçasını görmek üzüntü ve keder, Kalçası üzerinde sürünmek acze ve çaresizliğe delalet eder.

Güzel, şekilli kalçalar, aşk hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir. Bu rüya, evliliğinizde de sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyada kalça, mal ile tabir olunur. Rüyasinda kalçalarının büyük olduğunu görmek, karisinin mali ile hayatta yükseleceğine ve isini büyüteceğine delalet eder. Rüyada bir adamın kendisine kalçasını gösterdiğini görmesi, o adamın rüya sahibine büyük bir ziyafet çekeceğine isarettir. Rüyada, bir adamın kalçasını görmek, o adam yüzünden çok kötü bir hale düşeceğine, eğer kalçasını gördüğü kimse tanımadığı bir kimse ise, hiç beklemediği bir yerden zarar g6rüp, perişan olacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada kalça, erkeğin hanımının malıyla tabir edilir. Eger gördüğü kalça çok büyük ise hanımının malinin çok olduğuna isarettir. Kalçalarının büyük olduğunu gören kimse, hanımının malıyla yükselir ve onun malından kocasına bir hayir erişir. Bir kimse rüyada bir adamın kendisine kıçını açtığını görse, o adam o kimseyi faydalı ve yağlı yemeklerle besler, sonra ondan yüz çevirir. Bir kimse bir adamın kıçını görse, o kimse o adam yüzünden perişan bir hale düşer. Eger kıçını gördüğü kimse tanımadığı birisi ise, o kimse asla hatırına gelmediği ve tahmin edemediği bir yerden perişanlığa uğrar.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com