Rüya K

Rüyada kalp görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Cesaret, akıl, el açıklığına ve adalete yorumlanır. Kalbinde bir korku ve endişe olduğunu hissetmek, rüyayı görenin doğru yola geleceğine yorumlanır. Kalbinde ağrı bulunması, o kimsenin yakın zamanda bir kötülük yapacağına; kalbinde hastalık hissetmesi, münafık bir kimse olduğuna yorumlanır.

Kalbinizin ağrıdığını veya sorun yarattığını gördüyseniz, zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Kalp, hastalığın ve enerji kaybının işaretidir.

Kanayan kalp ve hayvan kanı iyi sayılmaz. Ama temiz insan kalbi çok iyidir.

Rüyada kalp görmek, adamın kahramanlığına. Emir vermesin, oyun oynamasan, cesaretine, akıllı, zeki, cömert ve müsamahakâr olduğuna. Ahlak, tabiat ve âdetine işarettir. Bir kimse rüyada kalbinde korku bulunduğunu görse, o kimsenin hakka uymasına ve doğru yolu bulmasına isarettir. Kala, vücudun meliki, din. Dünya, gizli ve aşikâr yönleriyle vücudu koruyan, vücut için lüzumlu tedbirleri alan ve vücudun sır yendir. Bundan dolayı rüyada kala de iyilik ve kötülükten görülen şeyin miktarınca tabiri vücuda aittir. Bir kimse rüyada kalbinin kamında çıktığını görse, o kimsenin dini güzel olur. Bazı tabirciler; kalpler, kadınlarla tabir edilir, dediler. Rüyada kalbinin parçalandığını gören kimse, hasta ise hastalığından ve sıkıntılarından kurtulur. Kalp, rüya sahibinin hanımına isarettir. Kalp insanin dini ve zekâsıdır. Bundan dolayı bir kimse kalbinde göz bulunduğunu görse, o kimsenin, akil, zekâ ve anlayışına. Dindarlığına ve güzel şekilde konuştuğuna isarettir. Bir kimse rüyada kalbinin karnından kaçırıldığını görse, ariz amik olacak bir korkudan dolayı kalbinin perişan veya aklinin gideceğine ya da dininin bozulacağına isarettir. Kalbinin karardığını veya perdelendiğine, hakikati anlayamadığına ve gözleriyle hak yolunu görmediğine isarettir. Rüyada kalbinin parçalandığını gören kimse, korku, zühde ve takva sahibi ise, o kimsenin Cenaba-i Hakka olan kalbi rabıtasının devam ettiğine ve Allah (C.C.)dan dan korku üzere bulunmasından dolayı onun Allaha olan bağlılık ve rabıtasına hiç bir şeyin mani olmayacağına isarettir. Bir kimse kalbinde bir hastalık bulunduğunu görse, o kimsenin münafık olduğuna isarettir.

Rüyada kalbinizin çok fazla attığını görmek; âşık olacağınıza, kalp çarpması ile uyanmak; bir doktorun sizi tedavi etmesi gerektiğine, kalbinizin çalındığını görmek; başınıza kötü bir olayın geleceğine yâda aklınızı yitireceğinize işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com