Rüya K

Rüyada kambur görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Kambur olduğunu görmek uzun ömür ve evlada, borç ve hayat yüküne; birinin destek ve yardımı ile belini doğrultmaya, dikkat çekici bir iş yapmaya, günah yüküne, Tanınmayan kambur uzun ömürle birlikte başarı ve mutluluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sırat.)

Genellikle hayra yorulmaz, kötü bir haber olarak kabul edilir. Rüyada kambur birisini görmek, hayatınızda bazı olumsuz gelişmeler olacak anlamındadır.

Hayatınızda birtakım olumsuz değişiklikler olacak.

Kişi kendi kambur olursa güçlüktür. Başkası kambur ise kişi işine yarayacak bir haber alır.

Rüyada kambur bir adamla tanıştığını ve onunla dost olduğunu görmek kötü bir haberle büyük bir zarara uğrayacağına tabir olunur. Bazılarına göre: rüyada kambur olduğunu görmek, ev hakli ve çocukları tarafından ve becerikli bir kimse tarafından yârdim göreceğine ve zengin olacağına isarettir. Ibn- i Şirine göre; rüyada kambur olduğunu görmek, üzerinde ödenmesi mümkün olmayan büyük bir borçtur. Çünkü sırt yüklenecek bir yerdir. Kamburluk günahla da kıyaslanır; bazılarına göre de kamburluk uzun ömür ve çok evlada da yorumlanır.

Rüyada kambur birini görmek; dünya işleri ile çok fazla ilgileneceğinize, kamburdan bir şey almak; işlerinizde başarılı olacağınıza, kendini kambur görmek; işlerinizde zarara uğrayacağınıza işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com