Rüya L

Rüyada La ilahe illallah (Kelime-i Tevhidi) demek duymak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 6
En KötüEn İyi 
Rüya L 4.3 out of 5 based on 6 reviews.

Rüyanızda bu mubarek kelime-i tevhidi  söylediğinizi görmeniz, borcunuz varsa, borcunuzu ödeyeceğinize, sıkıntılı, kederli bir haliniz varsa, ondan kurtulacağınıza, geçim sıkıntısı çekiyor iseniz bundanda kurtulacağınıza işaretle tabir edilir.

Rüyada kelime-i şahadet getirerek, La ilahe illallah dediğinizi görmek, imanınızın çok kuvvetli olduğuna. bunu her zaman tekrarlayarak daima iman tazelemeniz gerektiğine, ibadete devam etmenize ve ibadetle meşgul olan insanlarla daima birlikte olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada kelime-i şahadet getirerek, La ilahe illallah dediğinizi görmek, imanınızın çok kuvvetli olduğuna bunu her zaman tekrarlayarak daima iman tazelemeniz gerektiğine, ibadete devam etmenize ve ibadetle meşgul olan insanlarla daima birlikte olmanız gerektiğine işarettir.

Yorumlar   

 
0 #1 Rojda 19-12-2016 23:44
Selamünaleyküm ben kısa süre önce burun ameliyat oldum fakat çok pisman oldum.vicdanen çok rahatsızım sağlık programıyla beraber ufak kusurlar düzelsin istedim fakat doktor tamamen başka hale getirdi. Ve burnumun yükü çok ağır sürekli Allahtan af diliyorum onun verdiğine dokundurdum.ist ihare yaptığımda biri yanıma gelip burnun düzelmeyecek 1 yıla kadar la ilahe ilah diyeceksin burnun iyileşmesi için üsteki derinin iyileşmesi gerek diğer doktorlarda uzak dur dedi .sizce rüyamın anlamı nedir ?
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com