Rüya L

Rüyada lağım kanalizasyon görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada lağım görmek, hile ve dalavereli çirkin işlere alet olarak, kirli ve kötü işlere karışacağınıza ve bundan dolayı da üzüleceğinize işarettir.

  • Rüyasında bir erkek kendisinin lağıma düştüğünü görse, bu rüya, onun (rüyayı gören kimsenin) işinde zarar edeceğine işaretle yorumlanır.
  • Bu rüyayı gören kadın ise, dostları ve arkadaşları tarafından dolandırılacağına ve paralarının elinden gideceğine işaretle tabir olunur.
  • Bazen de rüyada lağıma düşmüş görmek, rüyayı gören kimsenin, helal ve haram ayırmadan ve dü­şünmeden zengin olmak isteyeceğine işarettir.

    Bir kimsenin kendisini lağım içinde çırpınır görmesi, iş hayatında iflasa doğru koştuğuna ve durumunu düzeltmeye çalışması gerektiğine delalet eder. Bu rüyayı gören kadın ise, bir batağa sürüklenmek üzere bulunduğuna ve dost ve arkadaşlarını iyi kimselerden seçmesi gerektiğine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Lağım görmek, lağımdan üzerine bir sey bulaştığını görmek, bir takim sevimsiz islere girmeye ve mahcup olmaya isarettir. Kadının bu rüyayı görmesi ise, dostlarından ve arkadaşlarından kendisine zarar gelebileceğine ve bu kadının dikkatli olması gerektiğine isarettir.

    Rüyada lağım görmek; bilmeden kötü işlere karışacağınıza, lağıma girip suyun temiz olduğunu görmek; geçiminizi gireceğiniz kötü işten sağlayacağınıza, haram kazanca, girdiğiniz lağımda pis şeyler görmek; bir tuzağa düşerek üzüleceğinize işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com