Rüya L

Rüyada lahana görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada lahana görmek, bazen iyiye yorulmaz. Rüyada lahana gören herkes için, özellikle ticaret yapanlar için iyi değil, iyiye ve hayra yorulmaz. Lahanaları pazara götürdüğünü görenler için bir şid­dete işaretle tabir olunur.-

  • Lahana yapraklarını elinde gören kimse için ise, istediğini elde eder şeklinde tabir olunur. Aslında lahana görmek, katı kalpli bir adamla tabir olunur.
  • Lahana görmek, bazen de kendi hakkınızda iyi sözler işiteceğinize işaretle yorumlanır.

    Kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye, hoş olmayan şeylere, Elinde lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağına delalet eder.

    Rüyada lahana hayatınızda birçok sıkıntı yaşayacaksınız demektir. Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak; evliyseniz, eşiniz size ihanet edecek ve sizi çok üzecek demektir.

    Arka arkaya gelecek para, devamlı büyük gelir olarak yorumlanır.

    Rüyada lahana görmek gizli mala ve sırra delalet eder. Lahanayı alıp keserek yediğini gören, başkalarının sırlarını öğrenmeye çalışır, eline gizli mal geçer. Lahana yapraklarının sararmış olduğunu gören, hafif bir hastalığa yakalanır ve sakladığı paradan bu hastalıktan kurtulmak için sarf eder. Bahçeden bir lahana kesip evine getiren sır saklamakla tanınır. Bir başka rivayete görede: Rüyada lahana görmek kalbi katı kaba bir adama işarettir. Bir kimse rüyada elinde lahana yapraklan olduğunu görse, istediğini elde edeceğine işarettir. Lahana görmek bütün insanlar ve bahusus ticaret ehli için hoş değildir. Lahanaları pazara götürenleri görmek, şiddete işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com