Rüya L

Rüyada lale çiçeği görmek

Kullanıcı Oyu:  / 4
En KötüEn İyi 
Rüya L 5.0 out of 5 based on 4 reviews.

Rüyada lale görmek, gönül sevgisi, aşk ile yorumlanır. Bir delikanlının rüyada lale görmesi, bir kıza gönülden tutulması (âşık olması),bir genç kızın bir delikanlıya gönül sevgisi (âşık olması) ile tabir edilir.

 • Mevsiminde lale görmek rüyada, iyiye, sevinçli bir habere ve menfaat elde etmeye yorumlanır.
 • Rüyasında koparılmış laleler veya lale görmek, üzüntü ve kedere işarettir veya boşanmaya ve eşlerin ayrılacağına işaretle yorumlanır.
 • Rüyada lale yetiştirdiğini gören kimse, yakınlarından, akrabalarından ve arkadaşlarından say­gı ve hürmet göreceğine işaretle yorumlanır.

  Renklerle bezenmiş lale tarlasını görmek, bulunduğu topluluk içinde faydalı olabileceği bir göreve tayin edilecekse de bu vazifede kendi huzur ve rahatını bozacağına; rüyada lale toplamak, tehlikeli bir arkadaşlıktan sonra tam zamanında işin farkına vararak bu tehlikenin önleneceği şeklinde yorumlanır.

  Çok güzel ve iyi bir kimseye aşık olacağınızı işaret eder. Lale dikmek çevrenizdeki insanlara yardımda bulunacağınıza işarettir. Laleyi koparmak işleriniz düzelecek demektir.

  Evlilik ve aşkla ilgili kısmettir. Anlayışlı, gururlu, iyi niyetli, dengeli birisini temsil eder.

  Lale görmek, âşık olmaya işarettir. Erkeğin lale görmesi güzel bir kıza, kızın lale görmesi ise, bir delikanlıya âşık olmaya işarettir. Lale yetiştirdiğini gören kimse, yakınlarından ve akrabalarından itibar ve saygı görmeye işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com