Rüya L

Rüyada lastik plastik görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya L 5.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyanızda lastik görmek, ikiyüzlü karaktersiz arada söz getirip götüren biriyle tanışacağınıza işarettir ki, ondan zarar göreceğiniz ile yorumlanır.

 • Lastik ayakkabı giydiğini görmek, neşe’nizi kaçıracak bir durumla karşılaşacağınıza işarettir.
 • Rüyanızda lastik topla oynadığınızı görmek, sevinç ve neşe’ye işaretle tabir olunur.

  Rüyanızda lastik görmeniz, iki yüzlü birisiyle tanışacağınıza, onunla bir işe girecek olursanız büyük ölçüde zarara uğrayacağınıza, paranız ve itibarınızdan olacağınıza işarettir.

  Rüyada lastik görmek, ikiyüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır. Bu işten hem para hem de saygınlığınızı kaybetmenize neden olacaktır. Rüyasında bir yere lastik diktiğini gören kimse etrafındakilere fikirlerini kabul ettirebilecektir. Parça halinde lastik herkesi hayrete düşürecek bir olaya yorumlanır.

  Elbiseye takılan lastik sıkıcı, kısıtlayıcı durumdur.

  Rüyada lastik görmek ikiyüzlü bir kimse ile tanışmaya delalet eder. Bu kişi ile yapacağınız bir ortaklık veya is anlaşmasında çok zarara uğrayacağınıza, mali ve kişisel itibarinizin önemli miktarda azalacağına işarettir. Bir başka rivayete göcede: Rüyada lastik görmek, ikiyüzlü söz götürüp getiren birisi ile tanışmaya işarettir, insanin lastik ayakkabı giydiğini gören insanin neşesini kaçıracak bir isle karsılaşacağına işarettir. Lastik topla oynamak, sevince ve neşeye işarettir. Lastik tekerlek görmek, yeni arkadaşlarla tanışmaya ve onlardan birisi ile de akrabalık kurmaya işarettir.

  Rüyada bir giyeceğe takılan lastik kısıtlayıcı, sıkıcı bir durumdur. Rüyasında bir yere lastik diktiğini gören kimse kendi fikirlerini kabul ettirebilecektir. Parça halinde lastik herkesi şaşırtacak bir olaya işarettir.

  Rüyada lastik ayakkabı giydiğini görmek; bir sebepten dolayı mutluluğun bozulacağına işarettir

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com