Rüya L

Rüyada lav görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyanızda bir yanardağın lavlar çıkardığını (veya saçtığını) görmeniz, bir macera yoluyla tanışacağınız biriyle evleneceğinize işaretle tabir olunur. Eğer evli iseniz, bu durumun eşinizle aranızda bir so­run olacağına işarettir.

 • Ateşin kıvılcımlar ve lavlar saçtığını görmeniz ise, bir sırrınızın açığa (ortaya)çıkacağına işarettir.

  Rüyasında yanardağdan akan lav gören kişi, büyük bir aşk macerası yaşayacak demektir. Ancak çok dikkatli olması gerekir.

  Rüyada yanardağdan akan lav görmek, büyük bir aşk macerası yaşamak anlamındadır. Bu aşka çok dikkat etmeniz gerekir.

  Yaklaşan büyük kısmettir. Güç, mevki, üstünlük, ün, onur olarak yükselmektir.

  Rüyada bir yanardağın saçtığı lavları görmek, büyük bir macera geçireceğinize ve bir kimse ile tanışıp sonunda onunla evleneceğinize; eğer evli iseniz, esinizle aranızda önemli bir mesele olacağına delalet eder. Ateşin lav çıkardığını görmek, bir sinirinizin açığa vurulacağına. Bundan dolayı çok zor bir durumda kalacağınıza yorumlanır. Bir başka rivayete göcede: Rüyada bir yanardağın lavlar saçtığını görmek, bir macera ile tanışacağınız birisiyle evlenceğinize işarettir. Ateşin kıvılcım ve lavlar saçtığını görmenizle, bir sırrınızın açığa çıkacağı seklinde tabir edilir.

  Rüyada yanardağdan akan lav görmek; Rüyayı görenin büyük bir aşk yaşayacağına, dikkatli olmadığı takdirde üzüleceğine işarettir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com