Rüya L

Rüyada limon görmek

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 
Rüya L 2.3 out of 5 based on 3 reviews.

Rüyanızda limon görmek, işlerinizde karışıklıkların bulunduğuna işaretle yorumlanır.

 • Rüyada limon görmek, hastalığa da işaret eder, çünkü rengi sarıdır. Eğer yeşil limon görürsen kedere düşeceğinize yorumlanır.

  hayata delalet eder.

  Rüyasında liman gören kimse, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacak demektir.

  Rahat, huzur, dertlerden, sıkıntıdan kurtuluştur.

  Mala, afiyetle tüketilen rızka yahut bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya, Limon ağacı zararsız ama faydası da pek görülmeyen insana yahut zengin ve hayırhah olmakla birlikte görüş ve düşüncelerine fazla itibar edilmemesi gereken kadına delalet eder.

  Rüyada limon yemek veya görmek, bazı hayal kırıklıkları uğrayacağınıza yorumlanır. Etrafında onu kıskanan insanlar var demektir.

  Limon yemek veya görmek, birtakım hayal kırıklıklarına uğrayacağınızın işaretidir. Etrafınızda kıskanç insanlar var. Dikkat edin.

  Rüyada sarı limon, hastalığı işaret eder. Limon çiçeği ise çok iyidir.

  Rüyada limon görmek, islerinizde karışıklık olduğuna delalet eder. Nablusiye göre; rüyada limon görmek mevsiminde olsun olmasın, renginin san olması yüzünden hastalığa işarettir. Eğer rengi yeşil olursa kedere yorumlanır. Bir baksa rivayete göre de: Rüyada limon görmek, kınamaya işarettir. Bundan dolayı bir kimseye rüyada bir insan bir limon verse, o insan o kimseyi kınar ve ayıplar. Eğer limon sarı ve rüya sahibi onu yerse, mala işarettir. Limonun yeşili tabirce sarısından hayırlıdır. Sarı olan her meyvenin tabiri böyledir.

  Limon yemek veya görmek, birtakım hayal kırıklıklarına işarettir. Etrafınızda kıskanç insanlar var.

  Limon yemek veya görmek, kırıklıklarına işarettir. Etrafınızda kıskanç insanlar var.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com