Rüya M

Rüyada madalya almak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Rüya M 1.0 out of 5 based on 1 reviews.

Rüyada madalya almak iyiye yorulurken, madalya vermek ise, zararla yorumlanır.

Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, kabiliyetlerinizin nihayet mükâfatlandırılacağına ve kendi meslek sahanızda en yüksek mevkice gelmeniz için size teklif yapılacağına işarettir. Rüyada kendinizi bazı kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, tanımadığınız birinin size hizmette bulunacağına işarettir.

 

Madalya ile ödüllendirilmek, yeteneklerinizin sonunda ödüllendirileceğine ve işinizde en yüksek makama çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada kendinizi kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, daha önce tanışmadığınız birinin size hizmette bulunacağına yorumlanır.

 

Çok çalışarak göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı büyük bir başarı elde edecek ve itibar sahibi olacaksınız.

 

Başarı, yükselme, mevki, ün, kişinin düşlerinin gerçekleşmesidir.

 

Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, kabiliyetlerinizin nihayet mükâfatlandırılacağına ve kendi meslek sahanızda en yüksek mevkice gelmeniz için size teklif yapılacağına isarettir. Rüyada kendinizi bazı kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, tanımadığınız birinin size hizmette bulunacağına isarettir. 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com