Rüya M

Rüyada mağaza görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada mağaza görmek, bol kazanç ve kar ettiğinize veya edeceğinize işaret yorumlanır.

 • Bazı kere de, rüyada görülen mağaza rüyayı gören kimsenin, hanımına, malına-mülküne, evladı­na ve bineğine işarettir. Mağaza da görülen güzellik­ler, çirkinlikler onlara işarettir, şeklinde tabir edilir.

  Genç bir erkek için faydalı bir işe; tecrübeli yaştakiler için kârlı ve kazançlı bir rızka; kadın için ev hayatında mutlu ve iyi bir ömür süreceğine işarettir.

  Genç bir erkek için yararlı bir işe işaret eder. Orta yaşlılar için kârlı bir işe yorumlanır. Kadın için aile yaşamının güzel, ömrünün uzun olacağına yorumlanır. Rüyasında büyük, güzel bir mağaza gören kimsenin umutları gerçekleşecektir. Rüyasında alış veriş yaptığını gören kimsenin hayatında olumlu bir değişiklikler olacaktır. Mağazada yangın çıktığını gören kişi sırlar bir şey öğrenir.

  Büyük, güzel, aydınlık bir mağaza kişinin umutlarının gerçekleşeceğine işaret eder.

  Rüyada görülen mağaza, gören kimsenin hanımı mali, çocuğu ve bineğidir. Mağazada görülen güzellik ve çirkinlik onlara nispet edilir.

  Rüyasında büyük, güzel bir mağaza gören kimsenin umutları gerçekleşecektir. Alış veriş ettiğini gören kimsenin hayatında olumlu bir değişiklik olacaktır. Rüyayı gören uzun bir yol yapıp yabancı bir ülkeye de gidebilir. Mağazada yangın çıktığını gören kişi çok ilginç bir şey öğrenir.

  Rüyasında büyük, güzel bir mağaza gören kimsenin umutları gerçekleşecektir. Alış veriş ettiğini gören kimsenin hayatında olumlu bir değişiklik olacaktır. Rüyayı gören uzun bir yol yapıp yabancı bir ülkeye de gidebilir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com