Rüya M

Rüyada maide suresi okumak duymak görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyasında bu süreyi okuduğunu veya dinlediğini görmek, çok mal ve berekete erer, her muradı hâsıl olur, cömert, rızkını, malını sevdik­leriyle paylaşır, insan dostu bir kişi olduğuna işarettir.

.

 

Ibn-i Şirin’in söylediğine göre; rüyasinda Macide suresini veya bu sürenin bir parçasını okudugunu veya başkasının okudugunu gören kimse, milleti arasında aziz ve saygın olur. Kir mani’ye göre. Çok mal, hayir ve bereket gelir. Cafer-i Sadik Hazretleri ise, dininde kuvvetli olur ve her muradı hâsıl olur, buyuruyor. Nabi ve Ibn-i Kesir de; cömert, rızkını sevdikleri ile bölüşen, halk dostu bir kişi olur, diyor. Abdulgani Nablusi de: Salih, duası kabul buyrulan kısmeti açık ve ömrü uzun bir kişi olarak Allah (C.C) katında makbul olur, diyor. Bir başka rivayete göre de: Rüyada Macide Suresine veya ondan bir parçasın okudugunu veya üzerine okunduğunu görmek; iyilik etmeye ve hayir yapmayı sevmeye isarettir. Bazen de rüyada bu süreyi okumak; güzel itikat, ibadet ve huşu sahibi olmaya isarettir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com