Rüya M

Rüyada makad görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada makat görmek, zevceye, mala işarettir. Rüyada makatının tıkandığım (kapandığım) görmek, ölüme işarettir.

  • Rüyasında makadının ağrıdığını, sancılandı­ğını görmek, verdiğiniz sözden caydığınıza veya ver­miş olduğunuz bir sözü yerine getiremeyeceğinize işarettir, şeklinde tabir olunur.
  • Rüyada makadınızdan kan geldiğini görmek, önemli bir hastalığa yakalanacağınıza veya maddî zarara uğrayacağınıza işaretle yorumlanır.

    Rüyada makat görmek, malinin, isinin artacağına ve çıkarının bollaşacağına delalettir. Makatta iyi ve kötü hal; Örnek bununla kıyaslanır. Kir mani’ye göre; makatında acı veren bir şey görmek musibetle yorumlanır. Makatını temiz görmek, iyi, bir is sahibi olup menfaat görmeğe, bolluğa; makatını büyümüş olarak görmek, ticaretinin iyileşeceğine, karinin artacağına. Malinin ziyadeleşeceğine; makatını küçülmüş görmek, geçim darlığına, ticaretinde azalma olacağına; makatında çıban ve yara görmek ve üzerine oturamamak, isinde ve vazifesinde sebat edememeğe, memur ise isinden atılacağına, tüccar ise iflasa ve zarara yorumlanır. Makatına bir iğne veya diken battığını gören kazancında bir hasedin serine uğrar. Çamurlu ve pis bir yere oturarak makatının bulaştığını görmek, ticaretinde veya isinde doğruluktan ayrılmaya delalet eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com