Rüya M

Rüyada makbuz görmek

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Rüyada makbuz görmek, borçlanacağınıza ve gereksiz paralar harcayacağınıza işaretle tabir olunur. Bazı rüya tabircileri makbuz ile ilgili gö­rülen rüyaları değişik şekilde yorumlamışlardır. Bunlara göre:

  • Rüyada bir makbuzun veya faturanın karşı­lığını ödediğini görmek, iyidir. Bu rüya iyiye ve hayra yorumlanır.
  • Rüyada makbuz veya fatura keserek sağa sola dağıttığım gören kimse, işini ve iş hayatim genişletir veya genişleteceğine işaretle tabir olunur.
  • Rüyada makbuz veya fatura kaybettiğini gö­ren kimsenin, sevinçli ve müjdeli bir haber alacağına işaretle tabir olunur.

    Rüyada bir makbuz veya fatura karşılığını ödemek, iyiye yorulur. Rüyada, fatura veya makbuz vermek, işinizin iyiye gideceğine ve iş yaşamınızda büyüyeceğinize yorumlanır. Rüyada bir makbuzu veya faturayı kaybetmek kötü haber beklerken çok güzel haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada bir faturayı ödemeyi unutmak bir sorumluluktan kurtulmaya çalıştığınızı belirtir.

    Devam etmekte olan bir işin sona ereceğine işaret eder.

    Rüyada makbuz görmek, borçlanmaya ve para sarf etmeye isarettir. Rüyada bir makbuzun veya faturanın karşılığını ödemek, hayra alamettir. Rüyada, sağa sola fatura veya makbuz vermek, isinizin açılacağına ve gelişeceğine isarettir. Rüyada bir makbuzu veya faturayı olmayacak bir yere koyup kaybetmek kara haber beklerken çok tatlı haberler alacağınıza isarettir. Rüyada bir faturayı ödemeyi unutmak bir mesuliyetten kurtulmaya çalıştığınızı ifade eder.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Arama

Ana nesneyi yazın. Örnek:gözlük,bebek,gebe v.b.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

Rüya Tabirleri Rüya Tabirleri ekolay - yaşam НикНок Товары и услуги - каталог сайтов Şendoğan T. Ankara Yenimahalle 3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım - Armut.com